Американські вчені дійшли висновку, що додатки для знайомств можуть викликати серйозні порушення в психічному стані людини, якщо захоплення останніми перейшло межу розумного.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Новости Mail.RU”.

Університет Огайо провів опитування серед 269 студентів, які користуються одним або декількома додатками для знайомств.

У добровольців оцінювали ступінь самотності і соціальної тривожності, а також вираженість компульсивного (нав’язливого) використання додатків. Так, добровольці погоджувалися або не погоджувалися з твердженням “Я не в змозі зменшити кількість часу, який я проводжу в додатках для знайомств”.

Вчені враховували і негативні наслідки захоплення додатками. Добровольці пропускали заняття, роботу і демонстрували зниження продуктивності праці, якщо були постійно зайняті телефоном. Підвищений рівень соціальної тривожності був пов’язаний з більш активним спілкуванням з потенційними партнерами саме онлайн.

Однак ризик залежності від додатків по-справжньому зростав, якщо, крім високої соціальної тривожності, людина була дуже самотньою. У таких людей була сильно вираженою компульсивна поведінка і негативні наслідки використання програми.

Нагадаємо, психологи, які вивчають причини виникнення захворювань, розповіли про зв’язок між емоційним станом людини і зовнішніми їх проявами. За словами лікарів,  більшість захворювань можуть мати психосоматичну природу і  викликатися певними метафізичними причинами.

Додамо, що професор Державного інституту психіатрії Нью-Йорку Стівен Руз під час засідання Американської психіатричної асоціації наголосив, що депресія несе серйозну небезпеку й часто призводить до руйнування судин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.