Тисячі британців у вівторок вийшли в центр Лондона з протестом проти офіційного візиту американського президента Дональда Трампа.

Про це інформує агентство Reuters.

Видання зазначає, що учасників акції було набагато менше, ніж у липні 2018-го – коли Трамп уперше відвідав Британію як президент.

Протест «очолив» іграшковий Трамп, який сидів на золотому унітазі зі спущеними штанами. На плакатах протестувальників були дотепні, іноді грубі вислови: «Трамп не стоїть! Ми цілком здатні сформувати свою політику», «Ви не можете прийти до расизму» тощо.

Одна з учасниць акцій Анна Фентон сказала, що Трамп – неосвічений 70-річний чоловік, який живе з привілеями. Протест дівчина пояснила висловленням солідарності з людьми, які постраждали через політику американського лідера – жінок, гомосексуалістів і трансгендерів.

Серед британців Трамп є одним із найвідоміших і найменш улюблених іноземних лідерів. Лише 21% опитаних сказали, що позитивно ставляться до нього. Серед жінок цей показник скоротився до 14%.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп порадив Великобританії не виплачувати Європейському Союзу 39 млрд фунтів стерлінгів за вихід з Євросоюзу.