Під час відключення води в Києві містян обслуговуватимуть бювети і 5 водовозів. Про це повідомили під час брифінгу представники приватної компанії «Київводоканалу» із приводу найбільш масштабного відключення споживачів від централізованого водопостачання в історії міста Києва, передає кореспондент інтернет-видання UA1

За словами першого заступника директора «Київводоканалу» Володимира Костюка, через масштабну реконструкцію насосної станції «Крутогірна» на добу правобережна частина Києва залишиться без води або з обмеженим водопостачанням. Проте мешканців лівобережної частини міста це не стосується.

«Ця насосна станція знаходиться в стані реконструкції і модернізації за кошти Світового банку. У процесі цих робіт з’ясовано, що технічний стан запірної арматури є незадовільним. Потребують заміни 4 аварійних вузли», – зазначив перший заступник директора «Київводоканалу».

Він додав, що здебільшого у будинках на перших-других поверхах вода подаватиметься зі зниженим тиском, тоді як із 7 по 9 поверхи води може не бути взагалі.

«Завтра, 30 березня, з 10 години буде відключена станція «Крутогірна». До 14 години проводитимуться підготовчі роботи, після чого почне працювати будівельна організація. Працюватимуть 7 бригад по всіх точках одночасно, аби до 7 години ранку суботи киянам дати воду», – повідомив Костюк.

Станція обслуговує 35-40% населення Києва. У «Київводоканалі» говорять, що відправили попереджувальні листи до лікарень міста, а там, де буде потреба, водою забезпечать водовози.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Київпастранс» відмінило курсування з Броварів до Києва першого безкоштовного «Громадського автобусу».